https://www.molpharma.pl/wp-content/languages/plugins/plugin-wp/priligy-polska.htmlhttps://www.molpharma.pl/wp-content/languages/plugins/plugin-wp/iwermektyna-polska.html

Arthroboswell tbl.180 – Boswellia serrata 350 mg

Obsahuje extrakt z pr yskyřice stromu BOSWELLIA SERRATA (nízký strom rostoucí v severní Africe, Indii a na středním východě). Z pryskyřice Boswellia seratta se extrakcí získávají boswellové kyseliny, které příznivě působí při zánětech, otocích, bolestech kloubů a svalových úponů.

Obsahuje pouze jednu úč látku, boswellia serrata, v nejsilnější podobě, která je na trhu v ČR možná zakoupit.Výborně působí na bolesti kloubů, ar trósy, záněty šlach. Pacient po dvou měsících užívání cítí snížení bolesti. Může se to brát i dlouhodobě, tím lépe. Dokazuje to i řada studií, které si ale naše firma dělat nenechala. Dá se to kombinovat i s výrobky Condro, Proenzi atd s obs glukosaminu. Tato bylinka se používá i při Crohnově nemoci a ulcerózní kolitídě (nespecifický zánět střev).

Účinné látky: 65% extrakt Boswellia serrata 350 mg
Dávkování: 3x denně 1 tableta

PDK                            2807528

Produkt                     Arthroboswell 180 tbl

VOC (bez DPH)       337,00 Kč

MOC (s DPH)          492,00 Kč

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Provigil è uno stimolante, alla cui base si può trovare il principio attivo del italiano-modafinil. La sua azione è quella di promuovere la veglia e per questo motivo è utilizzato per trattare diversi disturbi ad essa connessi. La narcolessia è la malattia per cui il modafinil è maggiormente utilizzato. Gli individui che ne soffrono tendono ad addormentarsi frequentemente anche durante il giorno, talvolta anche all’improvviso, specialmente in concomitanza con eventi emotivamente attivanti. Si tratta perciò di un disturbo altamente debilitante per chi ne soffre, che altera la qualità della vita. Nei pazienti con risposta insufficiente alla dose iniziale di 200 mg di Modafinil, possono essere somministrati fino a 400 mg in una sola volta o frazionati in due somministrazioni.